Evlilik Teklifi Paketleri

Bostanlı Evlenme Teklifi Organizasyonu

Bostanlı Evlenme Teklifi Organizasyonu

İzmir’in en güzel sahillerinden biri olan Bostanlı sahilinde de sürpriz evlilik teklifi organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Hem sevdiğinizle birlikte lüks motor yat teknemizle romantik bir körfez turu yapabilir, dilerseniz de, Bostanlı sahilinde gerçekleştirdiğimiz evlilik teklifi paketimizle eş adayınıza romantik bir sürpriz planlayabilirsiniz.

BOSTANLI EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU DETAYLARI

Bostanlı’da iki türlü evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştiriyoruz : Tekende evlilik teklifi organizasyonu ve Bostanlı sahilde evlilik teklifi organizasyonu.

 

BOSTANLI TEKNEDE EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU

Lüks motor yat teknelerimizi sizler için romantik bir organizasyona hazırlıyoruz. Teknemizin içinde şık bir masa hazırlıyoruz. Fotoğraflarınızın, şamdan ve mumların, romantik dekorların bulunduğu masada, kuruyemiş ve krudite tabakları gibi aperatif atıştırmalıklarınızı hazırlıyoruz. Tercihinize göre alkollü ya da alkolsüz olarak seçeceğiniz içecek ikramları yapıyoruz.

Çeşitli dekorlarla ve süslemelerle, teknemizi sürpriz organizasyona hazır hale getiriyoruz. Sahilden tekneye gelen alanı kırmızı halı ve denizci fenerleri ile özel hale getiriyoruz. Uzaktan kumandalı olarak programladığımız yer volkanlarımızı da yürüyüş yolunda hazır hale getiriyoruz.

Organizasyon mekanına adım attığınız anda, sürpriz evlilik teklifi organizasyonunuz başlamış oluyor. Ekip arkadaşımız, eş adayınıza bir demet uçan balon hediye ediyor. Kırmızı halıya adım attığınız anda, romantik bir müzik fonda çalmaya başlıyor. Adımlarınızla ve müzikle senkronize bir şekilde yer volkanları ateşleniyor. Kırmızı halıda diz çöküp evlenme teklifinizi ediyorsunuz. Ardından sizi teknemize davet ediyoruz. Yaklaşık bir saat süren tekne turumuza, profesyonel kameraman ve fotoğrafçımız da eşlik ediyor.

BOSTANLI SAHİLDE EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU

Bostanlı’nın en özel yerlerinde gerçekleştirdiğimiz bir evlenme teklifi paketimiz daha var. Deniz ve gün batımı manzarası eşliğinde, romantik ve sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Bostanlı sahilinde, kırmızı halı, bistro masa ve pankart ile şık bir platform kuruyoruz. Bir ömür yürüyeceğiniz yolu temsil eden kırmızı halının her iki tarafını, eskitilmiş denizci fenerlerimiz ile özelleştiriyoruz. Uzaktan kumanda ile programladığımız yer volkanlarımızı, yürüyüş yoluna yerleştiriyoruz. Yürüyüş yolunun hemen sonunda ise, çiçek, şampanya ve kadehlerin bulunduğu bir bistro masa sizi bekliyor. Jeneratör ve ses sistemi gibi teknik ekipmanların kurulumu da tamamlandıktan sonra, heyecanla sizi bekliyoruz.

Uçan balonlar, müzik, ‘Benimle Evlenir Misin’ pankartı, yer volkanları ve mumlarla sürpriz ve romantik bir organizasyonun tadını çıkarmış oluyorsunuz. Profesyonel kameraman ve fotoğrafçımız ise, organizasyon boyunca çekimlerinizi yapıyor, anınızı unutulmaz kılıyorlar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu