Evlilik Teklifi Paketleri

İnciraltı Evlenme Teklifi Organizasyonu

İNCİRALTI EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU

İnciraltı evlenme teklifi organizasyonu, İzmir’İn İnciraltı sahilinde gerçekleştirdiğimiz bir evlenme teklifi organizasyonu. Sürpriz organizasyonun senaryosu ve detayları ise şöyle:

Eş adayınızı, yürüyüşe çıkmak üzere ikna ediyorsunuz. Sürprizinizden bi haber olmalı ki, az sonra gerçekleşecek sürpriz onu şaşırtsın. Ekibimiz sizinle her an iletişim halinde oluyor. Organizasyon sizin için tüm detaylarıyla birlikte hazır hale getiriliyor. Fotoğrafçı ve kameramanımız da hazır bir şekilde sizi bekliyorlar.

Organizasyon alanına doğru yaklaştığınızda kırmızı halıyı ve uçan balonları gören eş adayınız, sürpriz organizasyonun şanslı sahibini merak edecek. Tam o sırada sevdiğinizin elini sımsıkı tutacak, kırmızı halıya doğru yönlendireceksiniz. Organizasyon görevlilerimizin eş adayınıza sunduğu uçan balonlarla romantik organizasyon başlamış oluyor.

Kırmızı halıya adım attığınızda, en özel şarkınız fonda çalmaya başlıyor. Yer volkanları da, tüm ihtişamıyla, adımlarınızla ve müzikle senkronize bir şekilde yanmaya başlıyor. Aynı anda dev ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı pankart açılıyor. Bistro masaya doğru geldiğinizde diz çöküp evlenme teklifiniz yapıyorsunuz.

İNCİRALTI SAHİLDE ROMANTİK BİR EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU

Diz çöküp evlenme teklifinizi yaptıktan sonra, bistro masada bulunan romantik ve gösterişli çiçek buketini eş adayınıza sunuyorsunuz. Ardından şampanya ile bu güzel ve özel anı kutluyor, unutulmaz kılıyorsunuz.

İnciraltı halkı, tüm heyecanıyla sizin mutluluğunuzu alkışlarken, sahilde de büyük ve heyecanlı bir coşku oluşuyor. Film setlerini aratmayan ekipman ve seyircimizle birlikte, eş adayınıza romantik ve özel bir evlilik teklifi sürprizi hazırlamış oluyoruz.

Fotoğrafçı ve kameramanlarımız tüm bu özel anlarınızı kayıt altına alıyor ve unutulmaz kılıyorlar. Organizasyon sonunda ise, seçtiğiniz özel bir şarkının fon olduğu romantik bir video klip hazırlayıp size sunuyorlar.

İNCİRALTI EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU İÇİN ALTERNATİF SÜRPRİZLER

  • Palyaço ile Hediye Servisi : Sevdiğiniz kişinin evine ya da iş yerine, sevimli palyaçomuzla birlikte hediye veya uçan balon servisi yapıyoruz.
  • Lazer Gösterisi : Dilerseniz, ‘Benimle Evlenir Misin’ mesajınızı lazer gösterisi ile çeşitli yerlere yansıtıyoruz.
  • Barkovizyon Gösterisi : Fotoğraflarınızı ve çeşitli videolarınızı bir sunu şeklinde hazırlayıp barkovizyonda gösteriyoruz.
  • Havai Fişek Gösterisi : Rengarenk ihtişamlı havai fişek gösterilerimiz ile, roantik organizasyonunuzu daha ihtişamlı ve özel hale getiriyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu