Evlilik Teklifi Paketleri

İzmir Tekne de Evlilik Teklifi

Tekne Evlenme Teklifi Organizasyonu

Smyrna Organizasyon firması olarak, herkese hitap eden, birbirinden farklı, romantik ve sıra dışı evlenme teklifi organizasyonu paketleri hazırlıyoruz. Restoranda, sinemada, helikopterde, lunaparkta veya kumsalda gerçekleştirdiğimiz, romantik evlilik teklifi organizasyonu paketlerimiz var. Deniz aşığı çiftlerimiz içinse, tekne evlenme teklifi organizasyonu paketimizi geliştirdik.

Tekne Evlenme Teklifi Organizasyonu Paketi

Bu paketin içinde tekne kiralama, tekne süsleme, fotoğraf çekimi, video çekimi, uçan balonlar, müzik ve aperatif atıştırmalıklar da dahil birçok detay var. Konsept ve organizasyon senaryosu ise, sizin zevk ve tercihlerinize göre değişebiliyor. Dilerseniz, marinadan sizi alıyor ve romantik bir Körfez turu yapıyoruz. İsterseniz Yelken Kulübü’nde çift sürprizli bir organizasyonlar sevdiğiniz kişiye sürpriz evlilik teklifi organizasyonu hazırlıyoruz. Dilerseniz de, Pasaport kıyısına tekne ile yanaşıyor, sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu planlıyoruz.

Smyrna Organizasyon firması olarak gerçekleştirdiğimiz teknede evlilik teklifi organizasyonunu, Çeşme, Karaburun, Seferihisar, Mordoğan, Gümüldür, Özdere ve Dikili gibi denize kıyısı olan İzmir ilçe ve bölgelerinde planlayabiliyoruz. Ayrıca Bodrum, Kuşadası, Didim, Marmaris, Fethiye gibi yerlerde de tekne ile evlenme teklifi organizasyonları planlıyoruz.

Tekne Evlenme Teklifi Organizasyonu Konseptleri

  • Marina Çıkışlı Tekne Evlilik Teklifi Organizasyonu : Marinada hazır bulunan lüks yelkenli teknemizle veya lüks motoryat ile evlilik tekliflerinizi gerçekleştiriyoruz. Teknemizi romantik objelerle ve tüm detaylarıyla zevkli bir şekilde süslüyoruz. Müzik, aperatif atıştırmalıklarınız, fotoğraf ve mum detaylı süslemelere, uçan balonlar ve romantik notlar da eşlik ediyor. Marinada da kırmızı halı ve denizci fenerleriyle size özel bir yürüyüş yolu oluşturuyoruz. Müzik eşliğinde sizi teknemize davet ediyor, yaklaşık 1 saat süren bir tekne turu ile romantik evlenme teklifinizi gerçekleştiriyoruz.
  • Pasaport Çıkışlı Tekne Evlilik Teklifi Organizasyonu : Siz Pasaport’taki mekanların birinde sevdiğiniz kişiyle otururken, biz teknemizle Pasaport kıyısına yanaşıyoruz. ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı pankart, uçan balonlar ve romantik bir müzikle oldukça dikkat çeken teknemiz, Pasaport kıyısında merak konusu oluyor. Tekneden sizin isminiz anons ediliyor. Ayaklarınızın altına kırmızı halı seriliyor. Volkan gösterisi ile, İzmir halkının alkışları eşliğinde evlilik teklifinizi ediyorsunuz. Ardından sizi teknemize davet ediyor ve yaklaşık bir saat süren bir Körfez turu yapıyoruz.

Anahtar Kelimeler
Tekne evlenme teklifi organizasyonu, teknede evlenme teklifi organizasyonu, tekne evlilik teklifi organizasyonu, teknede evlilik teklifi organizasyonu, tekne kiralama, İzmir tekne kiralama, İzmir evlilik teklifi organizasyonu, İzmir evlenme teklifi organizasyonu

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı