Evlilik Teklifi Paketleri

Lunapark da Evlenme Teklifi Organizasyonu

Çocukluk anılarını özleyen ve hala ruhu çocuk kalabilmiş olan romantik ve çılgın çiftlerimize özel olarak, Lunapark da Evlenme Teklifi Organizasyonu hizmeti veriyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte, sevdiğiniz kişiye yapacağınız sürpriz evlenme teklifi organizasyonunu, sıra dışı konseptlerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

LUNAPARKTA EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU KONSEPTLERİ

Bulunduğunuz bölgeye en yakın lunaparkta veya dilediğiniz lunaparkta evlilik teklifi organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte bu mutlu gününüzü kutlayabilir, isterseniz de eş adayınızla baş başa macera dolu bir gün geçirebilirsiniz.

Eğlenceyi ve romantizmi bir arada yaşayacağınız lunapark evlenme teklifi organizasyonu için profesyonel ekibimizle birlikte hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Romantik müzik, uçan balonlar, çiçekler, yer volkanları, kırmızı halı gibi tüm detaylar sizin için hazırlanıyor. Tüm detaylar titizlikle planlanıyor. Dönme dolabın önünde kırmızı halı ve denizci fenerleriyle şık bir yürüyüş yolu hazırlıyoruz. Kandil lambaları ve mumlarla denizci fenerlerini ve yürüyüş yolunu aydınlatıyor, loş bir ortam yaratıyoruz. Uzaktan kumanda ile programladığımız yer volkanlarımızı yürüyüş yollarına yerleştiriyoruz.

Yürüyüş yolunun sonunda sizin için bir bistro masa hazırlıyoruz. Çiçek buketlerinin, şampanya ve kadehlerinizin bulunduğu bistro masayı, tül ve çiçeklerle de süslüyoruz. Bistro asmanın hemen arkasında bulunan ‘Benimle Evlenir Misin’ pankartı ile, sürprize hazır bir şekilde bekliyoruz.

Sıra geldi organizasyonun en renkli ve en heyecanlı bölümüne. Dönme dolabı da sizin için süslüyor ve organize ediyoruz. Çiçekler ve uçan balonlarla, dönme dolabında sevdiğinize eğlenceli bir sürpriz hazırlıyoruz.

Fotoğrafçı ve kameramanlarımız, bu özel anlarınızı unutulmaz yapmak için her anınızı kayıt altına alıyorlar.

Sevdiğiniz kişiyi sıradan bir gün randevusuymuş gibi lunaparka getiriyorsunuz. Eş adayınıza sunulan bir demet uçan balonlarla birlikte sürpriz organizasyon başlamış oluyor. Kırmızı halıya doğru yöneldiğinizde volkan gösterileri müzikle senkronize bir şekilde başlıyor. Dev ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı pankart açılıyor. Kutlama şampanyanızla birlikte romantik ve eğlenceli organizasyon başlıyor.

Ardından sizin için özel olarak süslenmiş dönme dolaba bindiriyorsunuz eş adayınızı. Dönme dolabımız hareket ediyor. En tepeye geldiğinizde evlenme teklifinizi ediyorsunuz. Konfeti gösterileriyle bu anı taçlandırıyoruz. Kameraman ve fotoğrafçılarımız ise, her anınızı kayıt altına alıyor. Daha sonra video görüntülerinizi, size özel bir klip haline getiriyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu