Evlilik Teklifi Paketleri

Otel Odası Süsleme

Sevdiğinize en özel ve romantik sürprizleri hazırlamanız için, Smyrna Organizasyon firması olarak sizlere destek oluyoruz. Sıra dışı fikirlerimiz ve farklı konseptlerimizle, hayatınızın en mutlu gününü yaşamanız için tüm ekibimizle ve profesyonel ekipmanlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.

Şık ve romantik konseptlerimiz ve evlilik teklifi paketlerimizin içinden, dilediğinizi seçebilir, istediğiniz pakete karar verebilirsiniz. Hazır olan paketlerimizden seçebileceğiniz gibi, size özel butik konseptler de geliştiriyor, farklı senaryolar yaratıyoruz.

OTEL ODASI SÜSLEME ORGANİZASYONU KONSEPTİ

İzmir ve Ege Bölgesi’nde, birinci sınıf kalitede hizmet veren, beş yıldızlı otellerle birlikte çalışıyoruz. Sevdiğiniz kişiye en özel sürprizi hazırlıyor, otel odanızı şık bir şekilde süslüyoruz.

Dilerseniz, bulunduğunuz şehirde, konaklamak istediğiniz oteli kendiniz belirleyebilir, firmamızdan da süsleme hizmetleri ve sürpriz paketler hizmeti alabilirsiniz. İsterseniz de, otelinizi biz seçip, tüm detayları ekibimizle birlikte planlayalım. Size sadece sevdiğinizle iletişim kurmak ve onu bu sürprize gelmeye ikna etmek kalacak.

OTELDE EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU

Otelde evlenme teklifi organizasyonunu romantik bir şekilde süslenmiş otel odasında akşam yemeği programıyla gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz de, otelin restoran bölümünü sizin için süsleyip, evlenme teklifi organizasyonuna hazır hale getirebilirsiniz.

Otel odası süsleme paketlerimizde, bir sürü detay ve profesyonel hizmet bulunuyor. Otel odasını veya tercihinize göre otelin restoran bölümünü, romantik bir şekilde süslüyoruz. Denizci fenerleri, cam fanuslar, çiçekler, dekoratif objeler, harfler, uçan balonlar, fotoğraflar, otrişler ve çeşitli süslemelerle, organizasyon mekanına, romantik bir atmosfer katıyoruz. Uçlarına fotoğraflarınızı ve eş adayınıza iletmek istediğiniz çeşitli notlar bağladığımız uçan balonlarla rengarenk bir süsleme yapıyoruz. Şampanya ve kadehleriniz, çikolata paketiniz ve çiçek buketiniz de odanızda hazır bulunuyor.

OTELDE EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU HİZMETLERİMİZ

Smyrna Organizasyon firması olarak, bu özel gününüzü daha da unutulmaz kılmak adına çeşitli alternatif sürprizler yapıyoruz. Örneğin; sevdiğiniz kişiyi, özel transfer araçlarımızla alıp, organizasyonun yapılacağı otele kadar getiriyoruz. Ya da, palyaçomuz ile gün boyu eş adayınıza sürprizler yapıyor, çeşitli notlarla, akşam organizasyonu için küçük ipuçları veriyoruz. Ayrıca, siz oteldeyken, sizinle anlaştığımız bir saat diliminde de, lazer gösterisi ile manzaranıza isimlerinizi yazabiliriz. Otelinizin manzaralı restoranında, romantik bir akşam yemeği yerken, ansızın lazer gösterisi ile mesajınızı ya da isimlerinizi de manzaranıza yansıtabiliriz. Dilerseniz ‘Benimle Evlenir Misin’ mesajınızı lazer gösterisi ile yazabiliriz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu