Evlilik Teklifi Paketleri

Sinema da Evlenme Teklifi Organizasyonu

Smyrna Organizasyon ekibi olarak, sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için birbirinden farklı konseptlerinizle hizmet veriyoruz. Kumsalda, teknede, restoranda, helikopterde, lunaparkta evlilik teklifi organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında, Sinema da Evlenme Teklifi Organizasyonu hizmeti veriyor, eş adayınıza olan mesajınızı beyaz perdeye aktarıyoruz.

İzmir ve yakın çevresinde ve Türkiye’nin her yerinde, sinemada evlilik teklifi organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz, gideceğiniz sinema salonunu kendiniz seçebilir, isterseniz bizim anlaşmalı olduğumuz lüks sinema salonlarında evlilik teklifi organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

SİNEMADA EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU KONSEPTİ

İzmir’de lüks, konforlu ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmış sinema salonlarıyla birlikte evlilik teklifi organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Sevdiğiniz kişi ile birlikte olduğunuz video ve fotoğraflarınızı, 4k formatına dönüştürüyoruz. Video ve fotoğraflarınızı, beyaz perdede oynatılabilir bir format haline getiriyoruz.

Sizinle anlaştığımız tarihte ve saatte, sıradan bir günmüş gibi eş adayınızla birlikte sinema filmine bir bilet alıyorsunuz. Sinema görevlileri ve ekibimiz, organizasyon planından haberdar ancak her şeyden bihaber gibi rol yapacaklar. Salondaki seyircimiz de dilerseniz doğal evlilik teklifi sürecine dahil olacak. İsterseniz de, kendi ekibimizle seyirci olarak orada bulunacağız.

Heyecanla izlemeyi beklediğiniz o filme girdiğinizde, sinema salonunda iki profesyonel kameramanımız ve fotoğrafçımız, gizli çekim yapıyor olacak. Böylece, hayatınızın en mutlu anına dair, anılarınız da fotoğraf video arşivinizde yerini alacak.

Film başladıktan bir süre sonra, beyaz perdede ansızın sizin fotoğraf ve videolarınız belirecek. Dilerseniz, o videolarda sevdiğinize evlenme teklifinizi edebilirsiniz. Filmin ortasında ekranda sizin filminiz oynamaya başladığında, ekibimiz tarafından bir demet uçan balon ve çiçek buketi, eş adayınıza sunulacak. Sevdiğiniz kadının önünde diz çöküp evlilik teklifinizi yaparken, tüm sinemaseverler sizin mutluluğunuzu alkışlıyor olacak.

Profesyonel kameraman ve fotoğrafçılarımız, en güzel anlarınızı kayıt altına alacak, organizasyonun sonunda da size özel video klip kurgulayıp montajlayacaklar.

SİNEMA EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU ALTERNATİF SÜRPRİZLERİMİZ

Sinema da Evlenme Teklifi Organizasyonu, farklı alternatif sürprizlerimizle zenginleştirebilir, renklendirebilirsiniz.

  • Özel Araçla Transfer Hizmeti
  • Palyaço ile Uçan Balon ve Hediye Servisi
  • Restoranda Yemek Organizasyonu
  • Havai Fişek Gösterisi
  • Lazer Gösterisi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu