Evlilik Teklifi Paketleri

Yelken Kulüp de Evlenme Teklifi Organizasyonu

 

Yelken Kulüp de Evlenme Teklifi Organizasyonu Bir evlenme teklifi organizasyonuna, birden fazla romantik sürpriz sığdırdık ve Yelken Kulübünde evlenme teklifi organizasyonu paketi hazırladık. Yemek organizasyonundan tekne turuna kadar tüm romantik sürprizlerin yer aldığı bu evlilik teklifi paketimizin senaryosu ve detayları için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

YELKEN KULÜBÜNDE EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU

Bu evlilik teklifi paketimizde, evlenme teklifini en sona saklıyor, eş adayınıza mutluluktan havalara uçacağı sürprizler hazırlıyoruz.

Organizasyonumuzun hazırlıklarına, Yelken Kulübünün iskelesini yemek organizasyonuna uygun bir şekilde süslemekle işe başlıyoruz. İskele boyunca uzunca bir yürüyüş yolu hazırlıyoruz. Kırmızı halı ve denizci fenerleriyle süslediğimiz yürüyüş yolumuz, bir ömür birlikte yürüyeceğiniz temsili bir yol u simgeliyor. Bu yüzden tüm detaylar önemli. Yol boyu, fotoğraflarınızdan ve cam fanus gibi dekorlardan oluşan şık bir fotoğraf köşesi ile karşılaşacaksınız. Ardından, kandil lambaları ile aydınlatılmış yürüyüş yolu, sizi yolun sonunda hazırlanmış romantik bir masaya götürecek. Bembeyaz tüllerle süslenmiş gazebo ile romantik masanızı çevreliyoruz. Şamdan ve mumlarla, kandil lambaları ve çiçek süslemelerle yemek masanızı hazırlıyoruz. Sürprizlerimiz bu kadarla sınırlı değil tabi ki.

YELKEN KULÜBÜNDE SÜRPRİZ BİR EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU

Sürpriz hazırlıklarımızı da tamamladıktan sonra, büyük organizasyon için ekibimizle birlikte sizleri beklemeye koyuluyoruz Yelken Kulübü’nde. Sevdiğiniz kişinin her şeyden habersiz olması, romantik sürpriz karşısında verdiği o heyecanlı ve doğal tepkiyi görebilmeniz için önemli. Eş adayınızın neler olup bittiğinden habersiz, heyecanla elinizden sımsıkı tutacak. Yürüyüş yoluna adım atar atmaz, iskelede boylu boyunca bir volkan gösterisi başlayacak Ardından fonda o özel şarkınız çalıyor olacak. Uzunca bir yürüyüş yolu boyunca fotoğraflarınıza bakarak, anılarınızı tazeleyerek romantik bir organizasyona doğru yol alacaksınız. Ardından romantik bir şekilde süslenmiş yemek masanıza oturacak, içeceklerinizi yudumlayacaksınız. Müzik ve denizin sesinin birleştiği gece yalnızca bununla sınırlı kalmayacak. Sevdiğiniz kişi, o ana kadar sürprizin sadece romantik bir yemek organizasyonu olduğunu sanacak. Bir süre sonra, hiç beklemediğiniz bir anda, özenle süslediğimiz yelkenli teknemiz, ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı pankartla size doğru yanaşacak. Volkan gösterileri ile devam eden organizasyon, diz çöküp evlenme teklifi etmenizle devam edecek. Ardından sizi teknemize davet edip, yaklaşık bir saat süren bir tekne turuna çıkaracağız. Teknede de sürprizlerimiz devam ediyor olacak. Mumlar, fotoğraflar, şamdanlar ve dekoratif objelerle süslenmiş teknemizde de sizi aperatif atıştırmalıklarınız bekliyor olacak. Teknenin güvertesinde şampanyanızı veya içeceğinizi yudumlarken, gün batımına da tanık olacaksınız. Uçan balonları gök yüzüne bırakarak da romantik fotoğraf karelerinizi çekiyor olacağız.

Profesyonel kameraman ve fotoğrafçımız tüm anlarınızı baştan sona kayıt altına alıyor olacak. Organizasyon sonunda ise size özel bir video klip hazırlayıp size sunacağız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu