HAKKIMIZDA

Smyrna Organizasyon firması, 2012 yılında İzmir’de kurulmuş olan bir organizasyon firmasıdır. Adını İzmir’in eski adı olarak bilinen ‘Smyrna’dan alır. İzmir kültürü ile özdeşleşmiş olan Smyrna Organizasyon firması, mutluluk dağıtmak üzere yola çıkmış, giderek profesyonelleşen kadrosuyla kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Misyonumuz; gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda hem kurumsal hem de bireysel etkinliklerimizle müşteri memnuniyeti anlayışını sözde değil özde sunmaktır. Vizyonumuz ise; her geçen gün ekibimizi büyütmek ve geliştirmek, profesyonel yaklaşımlar geliştirmek ve yaratıcı fikirlerimizle, son teknoloji ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermektir.

Profesyonel pro teknik ürünler ve havai fişek gösterileri ile hizmet vermeye başlayan firmamız, havai fişek ve pro teknik hizmetler alanında profesyonel olan ve ateşleyici yeterlilik belgeleri gibi çeşitli belgelere sahip olan İsmail Dur tarafından hayata geçirilmiştir. Smyrna Organizasyon firması olarak, 2012 yılından bu yana sayısız organizasyon ve etkilik gerçekleştirdik. İzmir’de başlayan organizasyon serüvenimizi, Türkiye’nin farklı illerinde de devam ettirdik. Evlilik teklifi organizasyonlarından düğün organizasyonlarına, açılış organizasyonlarından reklam ve tanıtım etkinliklerine, sünnet organizasyonlarından kına organizasyonlarına, doğum günü organizasyonlarından temalı parti organizasyonlarına kadar her türlü organizasyonu, deneyimli kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel Ekibimizle Kaliteli Bir Hizmet Veriyoruz

Firmamız bünyesindeki ekibimizi, animasyon ve organizasyon eğitimlerinin tüm aşamalarından geçiriyoruz. Çeşitli aşamalardan oluşan dört dörtlük bir animasyon eğitimi ile tek bir animatörümüzün kalabalık gruplarla eğlenceli zamanlar geçirmesini hedefliyoruz. Her bir organizasyonu ayrı ayrı ele alıyor, alanlarında uzman animatörler ve organizatörler yetiştiriyoruz. Profesyonel ekibimizle profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Teknolojinin Etkin ve Verimli Kullanımı

Hızla gelişen teknolojinin etkin ve verimli bir şekilde kullanımı, öncelikli hedeflerimizden birini oluşturuyor. Giderek gelişen teknoloji, pro teknik ürünlerden fotoğraf ve video ekipmanlarına, ulaşım araçlarından iletişim araçlarına kadar her türlü hizmetimizde göze çarpıyor.

Müşteri Memnuniyeti En Önemli Kriterimiz

Gerçekleştirdiğimiz her bir organizasyondaki her bir hizmeti, siz değerli müşterilerimize özel olarak sunuyor, organizasyon öncesi yaptığımız provalarla organizasyonlarınızın sorunsuz geçmesini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyoruz.

Yaratıcı ve Sıra Dışı Organizasyon Çözümlerimizle Organizasyon Sektöründe Fark Yaratıyoruz

Var olanın dışına çıkmak, kişiye ve kuruma özel organizasyonlar planlamak, öncelikli hedeflerimizi oluşturuyor. Kurumsal ya da bireysel organizasyonlarınızda fark yaratıyor, sıra dışı fikir ve projelerimizi sizler için hayata geçiriyor, yaratıcı çözümler sunuyoruz. Hali hazırda oluşturduğumuz organizasyon paketlerimizi, size özel çözümler getirerek gerçekleştiriyor, ayrıca butik projelerimizle de imza organizasyonlar planlıyoruz.

Başa dön tuşu