Makale

Evlilik Teklifi Organizasyonu Nasıl Planlanır

Evlilik Teklifi Organizasyonu Nasıl Planlanır?

Hayatınızın belki de en romantik ve en özel gününü planlayacaksınız. Doğru ve özel insan hayatınızda, şimdi bir ömür birlikte yaşamaya doğru adım atıyorsunuz. Bunun için de evlilik teklifini özel bir organizasyonla yapmak önemli. Yalnızca yüksek bütçelerle hazırlanmış lüks organizasyonlardan bahsetmiyorum tabi ki. Baş başayken, sevdiğinize vereceğiniz bir çiçek ve gözlerinin içine bakarak söyleyeceğiniz içten bir ‘Benimle Evlenir Misin’ sözü için de detaylara kulak vermeniz gerekiyor. Çünkü bu an sizin için olduğu kadar sevdiğiniz kişi için de çok özel olacak.

Sevdiğiniz Kişinin Zevklerini ve Tercihlerini Göz Önüne Alın

Bu organizasyonu sevdiğiniz kişiye yapıyorsunuz. Dolayısıyla onun zevkleri ve tercihleri çok önemli. Örneğin; sevdiğiniz kişinin sevdiği müziklerden oluşan romantik bir liste, ya da sevdiği bir mekan araştırmasıyla işe başlayın. Denizde, kumsalda, restoranda, sinemada ya da lunaparkta sürpriz bir Evlilik Teklifi Organizasyonu Nasıl Planlanır

Mekana Karar Verdikten Sonra Konsepte Karar Verin

Organizasyon için mekana karar verdikten sonra, organizasyonun konsepti için araştırmalar yapabilirsiniz. Örneğin; kumsalda yapacağınız organizasyonda, konsept deniz ve kumsalla olmalı. Deniz kabukları ve istiridyelerle dekorlar, eş adayınıza sunacağınız deniz kabuklarından yapılmış bir taç veya bileklik hediyesi, denizin sesini dinleyerek ve denizi izleyerek yiyeceğiniz bir akşam yemeği konsepti gibi.

Romantik Bir Müzik Listesi Hazırlayın

Evlenme teklifinizi yaparken fonda çalacak müziği sakın önemsiz bir detay olarak düşünmeyin. Çünkü fotoğraflar ve videolar kadar, özel anlarımızın hafızalarımızda ilk kalan kısmı müzik oluyor. Sevdiğinizin seveceği, tarzınıza uygun olan ama romantik olan müzikler olmalı. Müziği kadar sözleri de önemli fonda çalacak şarkıların. Duygularınızı anlatması veya desteklemesi de önemli. Tarzınıza uygun müzik listenizi belirledikten sonra kendinizi müziğin ritmine bırakın.

Fotoğraf ve Video İçin Profesyonel Destek Alın

Günlerdir, haftalardır belki de aylardır planladığınız o önemli ana şahit olacak olan yalnızca sizler olacaksınız. Tabi arkadaşlarınızla kutlamak istemezseniz. Sevdiğiniz kişi ve dolayısıyla da siz anın büyüsüne kendinizi kaptıracağınızdan, bu özel güne ait olan kanıt için ne yazık ki fotoğraf video derdine düşemeyeceksiniz. Düşmeyin de zaten, bırakın anı yaşayın. İşte tam bu noktada profesyonel fotoğrafçı ve kameramanlar, en doğru şekilde fotoğraf ve videolar çekecek, anılarınızı sizin için kaydedecekler. Hatta çekilen videolarla, size özel bir kısa film kurgulayacaklar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
var sbiajaxurl = "https://www.smyrnaorganizasyon.com/wp-admin/admin-ajax.php";