Balon Süsleme

İzmir Balon Süsleme

İzmir Balon Süsleme

Smyrna Organizasyon olarak yılların verdiği deneyim ve kalite ile sizlere balon süsleme hizmet vermekteyiz. Açılış organizasyonlarının vazgeçilmezi olan balon süslemeleri, uzman ekibimiz tarafından hazırlanarak ülkenin dört bir yanına ulaştırılmaktadır. Açılış organizasyonu,  doğum günü sürprizleri,  gibi her türlü organizasyonlarda farklı balon süsleme teknikleri ile etkinliklerinizi sıradanlıktan kurtarıyoruz. Balon süslemeleri konusunda profesyonel ekibimiz ve son teknoloji teknik ekipmanlarımız ile dilediğiniz mekanı dilediğiniz şekilde süslüyoruz. ‘’Tasarım konusunda bir fikrim yok.’’ diyorsanız ARGE ekibimizin size özel sunacakları birbirinden farklı balon süslemelerinden ve seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Tek bir uçan balonun dahi ortamı ne kadar çok değiştirdiğinin bilincinde olarak hareket ediyor ve bu doğrultuda balon süslemeleriyle hayatınızın önemli anlarına renk katmaya devam ediyoruz. İsteğe göre balon süslemeleri ve teknikleri değişmektedir. Ayrıca uçan balon, baskılı balon, folyo balon, kalpli kırmızı balon gibi birbirinden farklı seçenekler mevcuttur.

Ekibimizin deneyim ve hayal gücü ile harmanladığı farklı konseptleri sizin isteklerinize göre şekillendiriyoruz. Sevdiğiniz kişiyi şaşırtmak ve bu organizasyonu hiç unutulmayacak bir anıya dönüştürmek için Smyrna Organizasyon tüm ekibiyle yanınızda.

Balon Süsleme Modellerimizden Seçmeler

  • Zincir Balon Süslemeleri; açılış organizasyonu, avm etkinlikleri, mağaza promosyon ve indirim dönemlerinde çoğunlukla tercih edilen zincir balon süslemeleri ortamı daha gösterişli ve dikkat çekici hale getiriyor. İki adet balonun birbirine bağlanması ve sonrasında ikili balonların dörtlü gruplar halinde iplere bağlanması ile oluşan zincir balon süslemelerini kurumunuzun renklerini taşıyan balonlar ile yaparak dikkati artıyoruz.
  • Tavan Balon Süslemeleri; evlilik teklifi organizasyonu, doğum günü organizasyonu, evlilik yıl dönümü organizasyonlarınız da sevdiklerinize sürpriz yapmak ve onları şaşırtmak isterseniz evinizde, otel odası süslemelerinde, avm etkinliklerinde tavan balon süslemelerine yer verebilirsiniz. Tavan balon süslemelerini tek renk yapabileceğimiz gibi farklı renklerden de gerçekleştirebiliriz.
  • Uçan Balon Süslemeleri; büyük küçük hepimizin dikkatini çekmeyi başaran uçan balon süslemeleri kına organizasyonu, düğün organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve pek çok organizasyon da kullanılmaktadır. Ortamda ki havanın yerine özel helyum gazı ile şişirilen uçan balonların havada kalma süresi de fazladır. Uçan balanların herhangi bir yanıcı özelliği olmamakla birlikte kullanılan helyum gazının da sağlığa zararı bulunmamaktadır. Uçan balon süslemelerini Smyrna Organizasyon istediğiniz sayıda temin ederken sizlere ise gülümsemek kalıyor.
  • Kapı Takı Balon Süslemeleri; ilk gördüğümüz de zincir balon süslemelerini andıran kapı takı balon süslemeleri ipe değil rot dediğimiz alüminyum boru üzerine sarılarak yapılır. Kapı takı balon süslemelerini belediye etkinlikleri, festival ve şenlik organizasyonları, açılış organizasyonları, doğum günü organizasyonlarında sık sık görürüz. Kapı girişlerinde yer alan kapı takı balon süslemeleri Smyrna Organizasyon ekibi tarafından istediğiniz renklerde hazırlanıyor.
  • Özel Şekilli Balon Süslemeleri; harfli balonlar, nazar boncuklu balon süslemeleri, kalp şeklinde balon süslemeleri gibi organizasyon türüne göre özel şekilli balon hizmeti sunuyoruz. Doğum günü organizasyonu ya da sünnet organizasyonunda çocukların ismi ya da baş harfleri özel şekilli balon süslemeleriyle hazırlanıyor.
  • Standart Baskılı Balon Süslemeleri; baskılı balon süslemeleri açılış organizasyonu, avm etkinlikleri, mağaza indirim ve promosyon dönemlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Balon baskıları tek tarafa yapılabileceği gibi çift taraflı baskı da yapılabilir. Ayrıca ters baskı, çepeçevre baskı ve fotoğraflı baskı türlerini de tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
var sbiajaxurl = "https://www.smyrnaorganizasyon.com/wp-admin/admin-ajax.php";