Havai Fişek Gösterisi

Işık Şelalesi

Işık Şelalesi

Işık Şelalesi nerelerde kullanılır? Açılış organizasyonlarında, temel atma töreninde, konserlerde, özel şovlarda, stadyumlarda, sahnelerde, sanatçıların arkasında, düğün-sünnet organizasyonlarında, lansman gecelerinde, defile, mezuniyet organizasyonu, ödül törenleri, spor müsabakaları, yılbaşı kutlaması ve tüm özel etkinliklerde görselliği artırmak için ışık şelaleleri kullanılır. Açık alan kapalı alan fark etmeden her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Tavan yüksekliği en az 3 metre olan kapalı alanlar yada açık alanlarda kullanılmalıdır. Işık şelaleleri soğuk ateştir. Elektronik ateşleme ile uzaktan kumandayla yanmaktadır. Asılacak olduğu yerlere göre özel uzunluklarda hazırlanır. Işık şelaleleri 1,5 m, 3 m, 5 metre uzunluğunda olur. Ve genellikle 30s, 40s, 60 saniye olarak akarlar. Işık şelaleleri, güçlü bir görsel şov oluşturduğu için gündüz de kullanılabilir. Ama akşam karanlığında bambaşka bir görsel etki yaratır. Smyrna Organizasyon olarak tüm özel günlerinizde sizin için profesyonel ekip arkadaşlarımız ve ekipmanlarımızla sorunsuz bir şekilde etkileyici ışık şelalesini yaktırabiliriz. Size de konuklarınız ile bu keyifli anların tadını çıkarmak kalır.

Işık Şelalesi Kiralama

İzmir Organizasyon şirketi olarak Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz. Yeter ki siz isteyin. Yeterli teknik ekipmanımız ve  profesyonel teknik kadromuz vardır. 15 yılı aşkın organizasyon deneyimi ile İzmir Organizasyon firmamız Türkiye’nin öncü organizasyon firmalarından biri olmuştur. Evlilik teklifi organizasyonudüğün organizasyonusünnet organizasyonu gibi organizasyonlarda sık sık tercih edilen ışık şelaleleri kullanıldığı ortamın görselliğini artırmaktadır. Kullanılacak mekana, organizasyonun türüne ve sizin isteğinize göre değişiklik gösteren ışık şelaleleri hizmetini İzmir Organizasyon firmamızdan talep edebilirsiniz.

Havai fişek gösterisiyer volkanlarıses sistemi kiralamakarşılama hostesi teminicatering ekipmanlarımasa ve sandalye kiralamaanimasyon ekibi kiralama gibi pek çok hizmete de yine İzmir Organizasyon ayrıcalığıyla organizasyonlarınızda yer verebilirsiniz.  tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu
var sbiajaxurl = "https://www.smyrnaorganizasyon.com/wp-admin/admin-ajax.php";