Organizasyon

İzmir Kına Gecesi Organizasyonu

İzmir Kına Gecesi Organizasyonu Öyle bir kına gecesi düşünün ki; ayaklarınıza serilmiş kırmızı halı, sizlere özel tasarlanmış bir taht ve bindallınız… Davetlilerinizin eğlenmesi için müzik arşivi ve profesyonel bir DJ

Sizler hiç yorulmadan baştan sona titizlikle    hazırlanmış kına gecenizde eğlencenin keyfini çıkarın.

Kına geceniz için sizin bütçenize uygun paketlerimizden seçim yapabilirsiniz.

Organizasyonlarımızda kullandığımız her bir ürün bize özel üretilmiştir.

Sizin için en özel olan kına gecenizi hayalinizdeki gibi gerçeğe dönüştürmek ve unutulmaz bir   gece  yaratmak İzmir Kına Gecesi Organizasyonu    amacındayız. Bindallınız ile birlikte, kırmızı halılardan geçerek sizlere özel olan tahtınıza oturup bu gecenizin keyfini çıkartmanız için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Size özel bindallı  çeşitleri,  arkadaşlarınız için kaftanlar, eşi Benzeri Olmayan Kına Tahtı Cibinliği ve Minderi , Karşılamada İkram Edilen  Lokumlar , Kına Kızları ,  Kına Tepsisi ,        Kına Sepeti , Taçlar , Mumlar ,  El Gülleri  , Tefler ve  Shakira  Kemerleri , Volkan ve konfetiler , DJ Eşliğinde Geniş Müzik Arşivi , Dağıtılacak Kuru Kınalar ve   Yakılacak Kına, Davul ve Halay Mendilleri , Kırmızı Halı , Hint Kınacısı , Kahve Güzeli , Fotoğraf &Video  Sınırsız Çekim DVD Teslim , Konuşma Baloncukları , Organizasyon Planlama ve Yönetim , Cup cake \\s , Türk Kahvesi İkramı , Şerbetçi , Pamuk Şekerci , Osmanlı Macunu , Davul Zurna Ekibi ,  Palyaço ,Kemancı  , Oryantal Show , Anı Defteri  verdiğimiz hizmetlerdir.

KINA  SEREMONİSİ

Misafirler gelmeye başladığı zaman kızlarımızdan bir yada ikisi ellerinde tepsilerle misafirlerimize lokum tutarlar.

Bayan DJ bu sırada müziği başlatmış olur.

Kına başladığı anda kına kızlarımız ellerinde davul ve tefleri ile birlikte gelini ortalarına alıp, müzik eşliğinde sahneye çıkartırlar  .Gelin tahta oturtulur ve kızlarımız bir gösteri yaparlar .

Gösteri bitiminde gelin hanım  sahneye davet edilip oynamaya başlarken bir yandan da  misafirleri sahneye davet ederler.

Uygun, istenilen bir zamanda kına yakılması için hazırlıklar başlar. Kızlarımız odada gelinin kaftanını  giydirip kına için hazırlarlar. Kına tepsisi, davul ve tefler kızlarımızın elinde olur. Davetlilere arkadaş kaftanı, fes, mum ve taç dağıtıldıktan sonra, kına müziği eşliğinde gelin sahneye çıkartılır.

Gelin kına tahtına  oturtulur. Gelinin ailesi ve arkadaşları etrafında dönerken gelinin etrafında   konfetiler  patlatılır.  Geline kına yakılır.

Gelinin annesi gelir gelinin duvağını açar  tebrik eder. Küçük bir gelin ağlatma yapılır. Sonrasında Damat   bey gelir gelin hanımın duvağını tekrar açıp oynamaya kaldırır.  Kına merasiminden sonra kızlarımız tekrar dans gösterisi yaparlar.

Dağıtılması gereken kına, çerez, herhangi bir şeker var ise kızlarımız tarafından herkese tek tek dağıtır. Gecenin başından sonuna kadar Bayan DJ imiz müzik  ve zengin arşivi ile sizleri eğlendirmeye devam eder.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
var sbiajaxurl = "https://www.smyrnaorganizasyon.com/wp-admin/admin-ajax.php";