Organizasyon

Piknik Organizasyonu

Piknik Organizasyonu

Smyrna Organizasyon olarak bireysel ve kurumsal tüm piknik organizasyonu hizmetleri ile yanınızdayız. Kurum ve kuruluşların, okulların ve bireylerin motivasyonu artırıcı nitelikte olan piknik organizasyonları için tüm hizmetleri sağlamaktayız.

Piknik Organizasyonu Hizmetleri

Şişme Oyuncaklar

Piknik organizasyonunun vazgeçilmezleri arasında olan şişme oyuncaklar, organizasyon katılımcılarının eğlenceli dakikalar geçirmelerini sağlar. Şişme oyuncaklar, yetişkin ve çocuk olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Yetişkinlerimiz için, salto trambolin, canlı lagırt, gladyatör, çekme basket gibi bir çok şişme oyuncak ekipmanımız bulunmaktadır. Çocuklarımız için, şişme kaydıraklar, şişme zıpzıplar, top havuzu ve daha bir çok şişme oyuncaklarımız mevcuttur.

Piknik organizasyonları için şişme oyuncak kurulumuzunu sorunsuz ve güvenli bir şekilde sağlamaktayız. Çocuklarımız şişme oyuncaklarda eğlenceli vakit geçirirken onlara animasyon ekimibiz eşlik etmektedir. Böylelikle çocuklarınız güvenli bir şekilde eğlenebilmektedir. Şişme oyuncaklar ile hem eğlenceli vakit geçirecek hem de takım ruhunu tekrar yakalayacaksınız. Firma pikniklerinde çokça tercih edilen şişme oyuncaklar ile firma çalışanları takımlar oluşturararak birbirleriyle yarışacak, yarışmalar sonucunda da madalyalarını kazanacaklar. Smyrna Organizasyon ile çok eğlenceli bir piknik geçirmeye hazır olun.

Takım Oyunları ve Animasyonlar

Piknik organizasyonlarında takım oyunları ile gün boyu eğlenceye doyacaksınız. Takım oyunlarını yönetecek animasyon ekibimiz, eğlenceli sunucumuz oyunları daha da renkli ve eğlenceli bir hale getirecek. Dj’imizin oyunlara özel seçtiği müzikler ile motivasyonunuz artacak, eğlenceye doyacaksınız.

Organizasyonda bulunan çocuklarımız için de kostümlü karakterlerimiz, palyaçolarımız orada olacak. Gün boyu onlarla özel olarak ilgilenecekler. Oyunlar oynatacak, şişme oyuncaklarda onlara eşlik edecekler. Sosis balon katlama, yüz boyama etkinlikleri ile onların keyifli dakikalar geçirmelerini sağlayacaklar.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Piknik organizasyonu boyunca profesyonel fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirilecek. Siz gün boyu eğlenceli dakikalar geçirirken onlar da sizin bu mutlu anlarınızı ölümsüzleştirecekler. Bu eğlenceli güne dair tüm anlarınız çok renkli fotoğraflara dönüşecek. Gün boyu yapılacak video çekimleri daha sonra izleyebileceğiniz eğlenceli anılara dönüşecek.

Çadır ve Gölgelik Temini

Talep edeceğiniz ölçü ve renklerde çadır ve gölgelik teminini sağlamaktayız. Piknik organizasyonu sırasında davetlilerinizin dinlenebilmesi ve güneşten korunmaları için çadır ve gölgelikler organizasyon alanınızı hazırlamaktayız.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
var sbiajaxurl = "https://www.smyrnaorganizasyon.com/wp-admin/admin-ajax.php";