Evlilik Teklifi Paketleri

Helikopter de Evlenme Teklifi Organizasyonu

HELİKOPTER DE EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU

Adrenalin seven çiftlerimize özel olarak, helikopterde evlenme teklifi organizasyonu hizmeti veriyoruz.

Helikopter de Evlenme Teklifi Organizasyonu farklı konseptler belirliyor, bol sürprizli romantik organizasyonlar planlıyor ve organize ediyoruz. Profesyonel ekibimiz, sevdiğiniz kişiye yapacağınız romantik evlenme teklifinin tüm detaylarını sizler için düşünüyor. Süsleme hizmetlerimizin yanında fotoğraf ve video çekimlerinizi yapıyor, o güne özel romantik bir video klip hazırlıyoruz.

HELİKOPTERDE EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU KONSEPTLERİ

Eş adayınıza sürpriz dolu romantik bir evlilik teklifi planlamak için, deneyimli ekibimizle profesyonel bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. İhtişamın ve maceranın bir arada bulunduğu romantik konseptli bu organizasyon için, akşam yemeği, hediye servisi, tekne turu gibi birçok alternatif sürprizi değerlendirebilirsiniz.

AKŞAM YEMEĞİ SÜRPRİZLİ HELİKOPTERDE EVLİLİK TEKLİFİ ORGANİZASYONU

Bu konseptte genellikle amaç sevdiğinizi birçok kez şaşırtmak. İzmir ve yakın çevresinde gerçekleştirdiğimiz Helikopter de Evlenme Teklifi Organizasyonu için, şehrin en lüks restoranlarından birinde bir yemek organize ediyoruz. Uçan balon süslemeler, tül ve çiçek süslemelerle mekanı özelleştiriyoruz. Romantik bir yemek organizasyonun ardından, özel transfer araçlarımızla, bir başka sürprize doğru yol alıyoruz.

Sevdiğiniz kişinin gözlerini kapatarak helikopter sürprizine hazırlayacağımız gibi, sevimli palyaçomuzla da bu sürprizi renklendirebiliyoruz. Helikopter pistine geldiğinizde, sizi kırmızı halı ve pankart karşılıyor. Uçan balonlarınızı gökyüzüne bırakıyor ve şampanyanızı patlatıyorsunuz. Helikopter ile, yaklaşık yarım saat süren bir şehir turuna çıkarılıyorsunuz. Tüm anlarınızı profesyonel kameraman ve fotoğrafçılarımız tarafından kayıt altına alınıyor.

TEKNE TURU SÜRPRİZLİ HELİKOPTERDE EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU

Helikopter ile gerçekleştireceğiniz evlenme teklifi organizasyonunda br diğer sürpriz konseptimiz ise tekne turu. Hem denizde hem de gökyüzünde geçirdiğiniz romantik anları, sizler için unutulmaz kılıyor, fotoğraf ve video çekimlerinizi yapıyoruz.

Marinadan tekne ile sizi alıyor ve romantik bir mavi yolculuğa çıkarıyoruz.Dilerseniz helikopter turu ile sürpriz organizasyona başlayıp, tekne turu ile de romantik organizasyona devam edebilirsiniz. Hatta helikopter turu sonrası getirileceğiniz Yelken Kulübü’müzde, romantik bir masa ile karşılaşabilir, tekne turu yaparken de gün batımını teknemizin güvertesinden izleyebilirsiniz. Ayrıca denizde başka bir tekneden yapacağımız havai fişek gösterilerimizle de, romantik organizasyonunuzu daha ihtişamlı ve şık bir hale getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
var sbiajaxurl = "https://www.smyrnaorganizasyon.com/wp-admin/admin-ajax.php";