Evlilik Teklifi Paketleri

Kumsal da Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kumsal da Evlilik Teklifi Organizasyonu

Son zamanların en çok sevilen konseptlerinden olan Kumsal da Evlilik Teklifi Organizasyonu için romantik evlik teklifi organizasyonu paketleri oluşturduk.

İzmir’de bulunan ofisimizden, İzmir ve Ege Bölgesi’ne organizasyon hizmetleri veriyoruz. Ege Bölgesi dışında Türkiye’nin her yerinde gerçekleştireceğiniz evlilik teklifi organizasyonlarınız için profesyonel hizmet veriyoruz.

Kumsal da Evlilik Teklifi Organizasyonu Konseptleri

Ege Denizi’nin eşsiz plajlarında ve kumsallarında, sürpriz evlilik teklifi organizasyonu planlıyoruz. Dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte, eş adayınıza evlilik teklifi edeceğiniz bu mutlu günü kutlayabilirsiniz. İsterseniz de, kumsalda sevdiğiniz kişiyle baş başa bir yemek organizasyonu şeklinde, evlilik teklifi organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Çeşme, Bodrum, Didim, Kuşadası, Marmaris gibi Ege Bölgesi’nin en güzel plajları ve keşfedilmemiş kumsallarında romantik bir evlilik teklifi organizasyonu için uygun konsepti seçebilirsiniz.

Kumsalda Parti Organizasyonu

Titizlikle planladığınız bu özel ve mutlu güne, arkadaşlarınızın da tanık olmasını sağlamak, tüm sevdiklerinizle bir arada olmak için, kumsalı bir parti ortamına dönüştürüyoruz. Gazebo ve çardağın altında arkadaşlarınıza ve size özel bir masa hazırlıyoruz. Meşaleler, yer volkanları, uçan balon süslemeleri ve deniz kumsal temalı süslemelerle kumsalı keyifli bir yer haline getiriyoruz.

Dilerseniz profesyonel DJ ile eğlenceli bir müzik dinletisi yapıyoruz. İsterseniz de, havai fişek gösterisi, lazer gösterisi, barkovizyon gösterisi gibi ekstra gösterilere organizasyonunuzda yer verebilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişiyle Baş Başa Kumsalda Yemek Organizasyonu

Eş adayınıza romantik ve özel bir sürpriz hazırlamak için profesyonel ekibimizle tüm detayları planlıyor ve organize ediyoruz. Ege Denizi’nin en güzel plajlarını sizin için keşfediyor, sizin seçtiğiniz kumsalda romantik bir organizasyon planlıyoruz.

Kumsalda kırmızı halı ve denizci fenerleri ile şık bir yürüyüş yolu oluşturuyoruz. Gazebo veya çardağın altında romantik bir yemek masası hazırlıyoruz. Mumlar, kandil lambaları ve çiçek süslemelerle kumsalı romantik bir şekilde süslüyoruz.

Volkan gösterileri ve havai fişek gösterileri ile kumsalda evlilik teklifi organizasyonunuzu daha ihtişamlı hale getiriyoruz. Romantik müzikler eşliğinde sevdiğinizle baş başa şampanyanızı yudumluyor, denizin sesini dinliyorsunuz. Uçan balonlarınızı gökyüzüne bırakıyorsunuz. Profesyonel kameraman ve fotoğrafçılarımız, organizasyon boyunca tüm anılarınızı kayıt altına alıyorlar.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
var sbiajaxurl = "https://www.smyrnaorganizasyon.com/wp-admin/admin-ajax.php";