Balon Süsleme

Balon Yağmuru

Balon Yağmuru Fileden Balon Salımı

Rengarenk balonları kim sevmez? Peki ya kalabalığın içerisinde bu rengarenk balonlar üzerinize yağsa? Kulağa ne kadar eğlenceli geliyor değil mi? Smyrna Organizasyon balon yağmuru hizmeti ile işte bu mümkün olacak. Belki bir açılış organizasyonunda olabildiğince ses getirmek için ya da düğün organizasyonunda, eğlencenin en can alıcı noktasında herkes sahnede dans ederken üzerinize yağacak rengarenk balonlar ile misafirlerinize tatlı bir sürpriz yapmanız mümkün olabilir.

Balon Yağmuru Nasıl Yapılmaktadır?

Balon yağmurunun iki çeşidi bulunmaktadır. Bunlar uçan balon ve dökme balon olarak adlandırılmaktadır. Büyük bir file içerisine yerleştirilen balonlar aynı anda özgür bırakılarak bir balon yağmuru görüntüsü oluşturulmaktadır. Balon yağmuru görüntüsünün en iyi şekilde olabilmesi için balon sayısı minimum 100 adet olmalıdır.

Uçan balon yapmuru için file yere yerleştirilir ve aynı anda balonlar gökyüzüne salınır. Gökyüzünde oluşan rengarenk görüntü göz kamaştırıcı bir hal alır. Dökme balon yağmuru ise tam anlamıyla bir balon yağmuru görüntüsü oluşturmaktadır. Balonlar mekanın bırakılacakları alanın üst tarafına konuldukları file ile yerleştirilir. File açılarak balonlar bir anda bırakılır. Tam anlamıyla bir balon yağmuru görüntüsüne hazır olun.

Hangi Organizasyonlarda Balon Yağmuru Gerçekleştirilebilir?

Organizasyonunuzu gerçekleştireceğiniz mekana göre her organizasyon için bu hizmeti tercih edebilirsiniz. Uçan balon yağmuru daha güzel bir görüntü oluşturması açışından açık alanlarda gerçekleştirilecek  organizasyonlarda tercih edilmelidir.

Örneğin; mezuniyet organizasyonlarında oldukça tercih edilen bir hizmettir balon yağmuru. Öğrencilerin sahneyi doldurup keplerini aynı anda havaya attıkları ana balon yağmuru eşlik edebilir. Açılış organizasyonları da bu hizmetimizin talep edildiği organizasyon çeşitlerinden bir tanesidir. Firmanızın logosunun basıldığı balonlar ile balon yağmurunu gerçekleştirebiliriz. Bu sayede  firmanızın reklamını oldukça ses getirecek bir şekilde yapmış olacaksınız.

Kısacası organizasyonunuzun çeşidi ne olursa olsun talep ettiğiniz renkleri ya da firmanızın logosunu taşıyan balonlar ile Smyrna Organizasyon’un balon yağmuru hizmetinden yararlanabilirsiniz. Rengarenk ve göz alıcı bir balon yağmuruna hazır olun. Müzik eşliğinde birden bire üzerinize yağacak balonlar ile çok eğleneceksiniz. Ya da gökyüzüne bırakacağımız yüzlerce balonun gözden kayboluşunu hep birlikte izleyebilirsiniz. Sizler de balon yağmuru hizmetimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu